Türkiye'nin En İyi Paylaşım Sitesine Hoşgeldiniz
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gєℓ∂ιğιηιz ιçιη тєşєккüяℓєя...

AnasayfaGirişAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapanasayfa

Av-Spor Fıkraları

4 posters
YazarMesaj
BLooDBRoTHeRs
(¯`·._.·[е(v)ðÑ ^^4£V£R]·._.·´¯)
(¯`·._.·[е(v)ðÑ ^^4£V£R]·._.·´¯)
BLooDBRoTHeRs

Erkek Mesaj Sayısı : 730

Av-Spor Fıkraları Empty
MesajKonu: Av-Spor Fıkraları   Av-Spor Fıkraları I_icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:35 pm

Hakemler Bizde

Bir devrin tüm as ve klas futbolcuları cennette buluşmuş. Cennetin baş meleği de futbol meraklısıymış. Şeytanı çağırtmış: -"Cennetle cehennem arasında bir maç düzenleyelim ne dersin?" -"Boşuna oynamayalım, biz kazanırız", demiş şeytan. -"Olur mu en iyi futbolcular bizde, ne kadar da kötü futbolcu varsa sizde..." Şeytan şeytanca gülümsemiş: -"Ama bütün hakemler de bizde..."

Senden Hızlı Koşsam Yeter

Bir Amerikalı ile Japon safariye çıkmışlar. Her ikisi de son teknolojik silahları da birbirlerine nazire yapmak için yanlarına almışlar. Derken uzakta bir aslan görünmüş. Amerikalı lazer tüfeğini doğrultmuş ve aslana ateş etmiş. Ama karavana. Hemen Japon uydudan yönlendirmeli tüfeğini doğrultup ateş etmiş. Fakat o da karavana. Aslan bizimkileri farkedince üzerlerine doğru gelmeye başlamış. Amerikalı bir yudum viski içip acı sonu beklemeye başlamış. Japon hemen botlarını çıkarıp spor ayakkabılarını giymeye başlamış. Amerikalı sormuş: -Ne o, aslandan hizlı mı koşacaksın? -Yoo, senden hızlı koşsam yeter.

Üç Kez

Ava çıkmış adam, başına gelenleri anlatıyormuş : -Ormanda ilerlerken, karşıma kocaman bir ayı çıkmaz mı? Çifteyi doğrultacak vakit yok! Silahı bir kenara attığım gibi başladım kaçmaya. Fakat ayı peşimde! Benden hızlı koşuyor. Bir ara ayının sıcacık nefesini ensemde hissettim. O kadar yaklaşmıştı. Derken ayının ayağı kaydı, yere düştü. Fırsat bu fırsat, tabana kuvvet arayı açtım. Ama ayı toparlandı, kalktı, bana yetişti. Yine nefesi ensemde... Pençesini uzatsa omuzumdan yakalayacak. Allahtan tam o sırada yine ayının ayağı kaydı, yere düştü. Talih bana gülüyor! Hızımı arttırabildiğim kadar arttırdım, yeniden arayı beşyüz metre kadar açtım. Tanrı sizi inandırsın arkadaşlar, ayı yine bana yetişti. Yine nefesi ensemde... şansa bakın... ayının tekrar ayağı kayıp yere düşmez mi? Serüveni dinleyenlerden biri dayanamamış: -Sen de çok yürekliymişsin kardeşim! Hayvan bana üç defa nefesi enseme gelecek kadar sokulsa, çok ayıptır söylemesi, ben korkumdan altıma ederim. Avcı dönüp ters ters sözünü kesene bakmış : -Lafı karıştırma yahu! Ayı üç kez neyin üstüne bastı da ayağı kayıp yere düştü sanıyorsun?
ŞeHz4D€..!
Üye
Üye
ŞeHz4D€..!

Erkek Mesaj Sayısı : 847

Av-Spor Fıkraları Empty
MesajKonu: Geri: Av-Spor Fıkraları   Av-Spor Fıkraları I_icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 3:45 pm

paylaşım için saol...
http://zeytinliyiz.benimforum.org/
Desertion
Admin
Admin
Desertion

Erkek Mesaj Sayısı : 1407

Av-Spor Fıkraları Empty
MesajKonu: Geri: Av-Spor Fıkraları   Av-Spor Fıkraları I_icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 5:19 pm

paylasım için saol Very Happy
http://zeytinliyiz.benimforum.org/
devil
Co-Admin
Co-Admin
devil

Av-Spor Fıkraları Empty
MesajKonu: Geri: Av-Spor Fıkraları   Av-Spor Fıkraları I_icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 12:05 pm

paylaşım için saol

Av-Spor Fıkraları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kayseri Fıkraları
» Okul Fıkraları
» Temel Fıkraları
» Deli Fıkraları
» temel fıkraları