Türkiye'nin En İyi Paylaşım Sitesine Hoşgeldiniz
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gєℓ∂ιğιηιz ιçιη тєşєккüяℓєя...

AnasayfaGirişAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapanasayfa

Yaşanan küçük bir sorundu

YazarMesaj
wacketsan
ѕιтє ѕαнιвι z4т3η
ѕιтє ѕαнιвι z4т3η
wacketsan

Erkek Mesaj Sayısı : 1369

Yaşanan küçük bir sorundu Empty
MesajKonu: Yaşanan küçük bir sorundu   Yaşanan küçük bir sorundu I_icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 7:08 pm

İmralı’da ömür boyu hapis cezasını çeken bölücübaşı Abdullah Öcalan’ın geçen hafta avukatlarıyla yaptığı görüşmede dile getirdiği ileri sürülen görüşleri, PKK’ya yakın internet sitelerinde yer aldı.

Bu yazılara göre, avukatlarına, 20 gün önce alınan radyosunun yerine yenisinin verilmediğini, gazeteleri okuyamadığını söyleyen Öcalan, ayrıca şunları dile getirdi:

DTP ile görüşsünler: "Kimse benim diyaloga kapalı olduğumu söyleyemez. ’Mutlaka gelip benimle görüşsünler’ de demiyorum. Bu konuda akil adamlarla, aydınlarla, DTP ile görüşme yapılabilir, dolaylı olarak da devreye girebilirim. Türkiye’nin çok ağır sorunları var, dil sorunu gibi, yoksulluk gibi ama çözümü imkansız değil, çözebiliriz. Halk da bizi işaret ediyor, eğer ben bu sorunları çözemezsem o zaman beni asabilirler. Çözümümüzde bölme parçalama yok, sınırlara dokunma yok, aksine birleştirici, bütünleştirici, demokratik değiştirici bir gücüz."

’Devlet öldürdü’ denecek: "Sorun yaşamam veya ölümüm de değildir, ölümden de korkmuyorum. Ancak, deprem olur bina başımıza yıkılabilir, hastalık olabilir o şekilde de ölebilirim. Bu,’devlet öldürdü’ şeklinde algılanacaktır. Ben sağlığımı ve buradaki durumu sorun yapmadım, yapmıyorum. Burada geçen hafta, yaşanan küçük bir sorundur."
http://zeytinliyiz.benimforum.org

Yaşanan küçük bir sorundu
1 sayfadaki 1 sayfası