Türkiye'nin En İyi Paylaşım Sitesine Hoşgeldiniz
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gєℓ∂ιğιηιz ιçιη тєşєккüяℓєя...

AnasayfaGirişAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapanasayfa

Sahalarda görülmemiş olay

YazarMesaj
Desertion
Admin
Admin
Desertion

Erkek Mesaj Sayısı : 1407

Sahalarda görülmemiş olay Empty
MesajKonu: Sahalarda görülmemiş olay   Sahalarda görülmemiş olay I_icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 5:37 pm

Sahalarda görülmemiş olay 6828266

İTALYA'da Serie A’da 12’nci hafta maçları kapsamında önceki gün Catania-Torino arasında oynanan karşılaşmada yaşanan ‘Şort indirme’ olayına hakemlerden sert tepki geldi.

Ülkede hakem atamalarından sorumlu olan Hakemler Derneği Başkanı Pierluigi Collina, “Ben Catania’dan bir oyuncunun bir davranışını gördüm. Bu davranışın kurallar kapsamında bir karşılığı yok. Ama diğer oyunculara saygısızlık edildiğini gösteriyor. Tüm hakemlere talimat verdim. Eğer tekrarlanırsa, sarı hatta kırmızı kart kullanma yetkisine sahip olacaklar” dedi.

Catania Teknik Direktörü Walter Zenga ise, “Banktan hiç bir şey görmedim. Oyuncularımla konuşacağım. Hiçbirinin bu tür nedenlerle kart görmesini istemem. Ama eminim ki saygısız bir durum yoktu” diye konuştu.

Dün oynan karşılaşmada, takımlar 2-2 berabere iken Catania 80’inci dakikada ceza sahasına yakın bir noktada serbest vuruş kazandı. Mascara bu atışı kullanmadan önce, kale önünde yan yana pozisyon alan Terlizzi ve diğer üç takım arkadaşı, kalecinin görüşünü engellemek için akıl almaz bir yönteme başvurdu. Kaşla göz arasında şortlarını indiren 4 Catania oyuncusu, Torino’nun kalecisi Sereni’nin görüşünü kapatmış oldu. Bir anda neye uğradığını şaşıran Sereni, Maskara’nın atışını karşılayamayınca top filelere gitti, Torino takımı inik şortların azizliğine uğrayarak, maçı 3-2 kaybetti.
http://zeytinliyiz.benimforum.org/

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulu Önderin Görülmemiş Cenaze Fotoğrafları
» DİNİ OLAY
» YÜZYILIN SAPIĞINA AŞK MEKTUPLARI YAZĞIYOR (Bu nasıl bir olay )
» 1999 depreminden sonra yasanan 5 ilginç olay
» Guardians Gazetesinin Arşivinden Buldugum 1978 yılında yasanan Cok İlginc Olay