Türkiye'nin En İyi Paylaşım Sitesine Hoşgeldiniz
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gєℓ∂ιğιηιz ιçιη тєşєккüяℓєя...

AnasayfaGirişAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapanasayfa

Metalist deyince ürperiyorum

YazarMesaj
Desertion
Admin
Admin
Desertion

Erkek Mesaj Sayısı : 1407

Metalist deyince ürperiyorum Empty
MesajKonu: Metalist deyince ürperiyorum   Metalist deyince ürperiyorum I_icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 2:02 pm

Metalist deyince ürperiyorum 6832142

Ertuğrul Sağlam, Beşiktaş’ta ipinin çekilmesine neden olan UEFA’daki maçla ilgili açıklamalarda bulundu.

BEŞİKTAŞ’tan istifa edip, 16 aylık teknik direktörlük macerasına son veren Ertuğrul Sağlam, gönderilmesine neden olan UEFA’daki Metalist maçıyla ilgili, "Metalist deyince tüylerim diken diken oluyor. O maçta orta sahayı geçen bir futbolcu, belki de hayatında bir daha atamayacağı şekilde bir gol attı. Beşiktaş’a gelmiş en yetenekli savunma oyuncusu Zapotocny’nin iki bireysel hatasından goller yedik, ama bunun faturası 3 gün içinde bana kesildi. Metalist iyi bir takım, G.Saray dikkatli olmalı" dedi.

Fatih Üniversitesi’ndeki panele katılan Sağlam, dünyanın hiçbir yerinde, bir mağlubiyet aldığı için bir teknik direktörün gönderilmeyeceğini savunarak, "Beşiktaş’ı ligde 6 galibiyet ve 2 beraberlikle bıraktım. O konuda kendimi hiç suçlamıyorum. Mustafa Hoca ile yaptığım konuşmada ’Bu takım şampiyon olacaktır’ dedim. Ayrıca ben gönderilmedim, görev başındayken başka antrenörle görüşülmesini kabul edemedim ve o yüzden çok sevdiğim Beşiktaş’tan ayrıldım" ifadesini kullandı.

Destek vermediler

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ve yöneticilerin kendisine destek vermediğini ima eden genç çalıştırıcı, "Konuşursam birilerine cevap hakkı doğar, ya da birileri rencide olabilir. Ben Beşiktaş’a zarar vermek istemiyorum. Görevdeyken yöneticiler benimle ilgili konuşup bunu yaptılar, ben aynı şekilde davranmak istemiyorum" dedi. Futbolcuların profesyonelce çalışmadığını söyledi.
http://zeytinliyiz.benimforum.org/

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kartal'ı eleyen Metalist Aslan'a rakip oldu