Türkiye'nin En İyi Paylaşım Sitesine Hoşgeldiniz
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gєℓ∂ιğιηιz ιçιη тєşєккüяℓєя...

AnasayfaGirişAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapanasayfa

Bir genç kızın feryadı

3 posters
YazarMesaj
Desertion
Admin
Admin
Desertion

Erkek Mesaj Sayısı : 1407

Bir genç kızın feryadı Empty
MesajKonu: Bir genç kızın feryadı   Bir genç kızın feryadı I_icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 2:13 pm

Bir genç kızın feryadı

Bir genç kızın feryadı 6833759

Konya'da polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda ifadesine başvurulan 21 yaşındaki kadın, fuhşa zonlandığını, ancak maruz kaldığı dayak, işkence ve tehditler nedeniyle bugüne kadar polise şikayette bulunamadığını iddia etti.

GENÇ KIZA İŞKENCEYLE FUHUŞ YAPTIRILDI

Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekiplerinin Rus, Moldovya ve Gürcistan uyruklu kadınları, internet üzerinden çocuk bakıcısı olarak Türkiye’ye çağırıp, resmi nikah yaptıktan sonra fuhuşa zorlayan şebekeye yönelik yaptığı operasyonda gözaltına alınan 10’u kadın 27 kişi, sorgulamanın ardından adliyeye sevk edildi. Operasyon kampasımında para karşılığında fuhuş yapmaya zorlanan 18 kadının da ifadesini başvuruldu. Mersin Kapalı Cezaevi’nde tutuklu bulunan şebeke elebaşı U.K.’nin bir genç kızı işkence yaparak fuhuşa zorladığı iddia edildi. Seks kölesi genç kızın geceliği bin 500 YTL’ye lüks otellerde, bürokrat, iş adamı ve siyasetçilerle cinsel ilişkiye girdiği öne sürüldü. Şebeke elebaşının, genç kızı kemerle dövdüğü, jiletle de kolunu kestiği kaydedildi. Genç kızın çalışmak istemediğini belirttiğinde de, yüzüne kezzap dökeceği yönünde tehdit ettiği iddia edildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, 16 Kasım Pazar günü sabah saatlerinde eş zamanlı olarak operasyon düzenledi. Operasyonda 10’u kadın 27 kişi gözaltına alındı. Elebaşılığını hırsızlık, uyuşturucu ve çeşitli suçlardan 22 kaydı bulunan ve sahte kimlik kullanmaktan Mersin Cezaevi'nde tutuklu bulunan U.K.’nin yaptığı şebekenin, yabancı uyruklu kadınları internet üzerinden verdiği bebek bakıcısı ilanı ile ağına düşürdüğü ve kadınları Türkiye’ye çağırdıktan sonra, Türkiye’de fazla kalmaları için resmi nikah kıyıp, zorla fuhuşa sürüklediği iddia edildi. U.K.’nin 21 yaşındaki ‘A. B.’ adını kullanan bir genç kızı da, işkence yaparak zorla lüks otellerde fuhuşa zorladığı öne sürüldü.

ÖNCE SEVGİLİ OLMUŞLAR

Seks kölesi A. B., U.K. ile bir yıl önce avukatlık bürosunda çalışan bir kız arkadaşının vasıtası ile tanıştığını söyledi. U.K.’nin kendisini bilgisayar mühendisi olarak tanıttığını ve kısa sürede aralarında duygusal bağ oluştuğunu belirten A. B., ifadesinde şunları anlattı:

“U.K.’yi sevdim. Onunla birlikte oldum. U.K., daha sonra lüks bir ev döşedi. İkimiz kısa bir süre orada kaldık. Ardından, daha sonra eşi olduğunu öğrendiğim S.Ç.’nin yanına götürdü. Burada yabancı uyruklu kadınlar da vardı. U.K., bana para karşlığında erkeklerle birlikte olacağımı söyledi. İnanamadım. Çünkü onu sevmiştim. Kabul etmedim. Beni kemerle dövdü. Zorla fuhuş yaptırdı. Her karşı geldiğimde, beni kemerle dövüyordu. Kolumu jiletle kesti, işkence yaptı. Hatta sürekli ‘Yüzüne kezzap dökerim’ diye tehdit ediyordu. Kaçmayayım diye de bir kişiyi görevlendirmişti. Yapacak birşeyim yoktu. Kaçmak istedim, kaçamadım.”

‘PARA MAKİNASIYDIM’

U.K.'nin 7 ay boyunca kendisini erkeklere pazarladığını söyleyen A. B. ifadesine şöyle devam etti:

“Ben adeta onun para makinasıydım. 500- 750 ve bin 500 YTL karşlığında erkeklerle ilişkiye giriyordum. Lüks otellerde, gece ve gündüz ilişkiye girdim. İlişkiye girdiğim erkekler arasında 75- 80 yaşında olanlar, iş adamı, doktor, bürokrat ve belediye başkanı vardı. Zaman zaman başka şehirlere de giderdik. Fazla cinsel ilişkiye girdiğimden dolayı cinsel organımdan rahatsızlandım. Doktorlar, cinsel ilişkiye girmemem gerektiğini belirtmişti. Ona rağmen beni dövdü. İşkence yaparak fuhuş yaptırdı. Ben ve diğer kadınlar müşterilerin isteğine göre makyaj ve kıyafetlerle müşterilere giderdik.”

‘ALKOL VE UYUŞTURUCUYA ALIŞTIM’

U.K.’nin kendisini alkol ve uyuşturucuya da alıştırdığını öne süren A. B., “Kendisi de sigara içer gibi esrar ve kokain kullanıyordu. Beni de uyuşturucuya ve alkole alıştırdı. Belirli bir süre geçkitten sonra, sırf yaşadığım olayları hatırlamak için artık kendim alkol almaya başladım. Çünkü yaşadığım her saniye benim için kötü geçiyordu. Onları unutmak için alkol aldım. Yolda yürürken bir kız öğrenci görse, ‘İşte tam bize göre. Çok güzel hem de’ diyordu. Dışardan lüks hayat farklı gibi gözükebilir, ama içinde çok kötü bir dünya var” diye konuştu.

A. B., U.K.’nin eşinin kız kardeşine de tecavüz ettiğini iddia etti. Bayındır, “U.K., eşi olduğunu belirttiği S.Ç.’nin 16 yaşındaki kızkardeşine de tecavüz ettiğini biliyorum. Hatta o kızı da 4- 5 ay erkeklere pazarladığını öğrendim. U.K., şu an tutuklu olduğu için, yerine eşi olduğu söylenen S.Ç. bakıyor. O da şuan gözaltına alındı” dedi.

‘HAYALİM OKUMAKTI’

Her genç kız gibi kendisinin de okumak istediğini belirten A. B., “Hayalim okumaktı. Ondan daha önemlisi de, evimin hanımı olmaktı. Girdiğim bir boşluk sonucu, U.K. ile tanıştım kandırıldım. Ona inanmıştım. Ama fuhuşa zorlandım. Kaçamadım, zorla dövülerek işkenceye maruz kalarak, erkeklerle ilişkiye girmeye zorlandım” dedi.
http://zeytinliyiz.benimforum.org/
wacketsan
ѕιтє ѕαнιвι z4т3η
ѕιтє ѕαнιвι z4т3η
wacketsan

Erkek Mesaj Sayısı : 1369

MesajKonu: Geri: Bir genç kızın feryadı   Bir genç kızın feryadı I_icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 8:38 pm

paylaşım için tşk Very Happy
http://zeytinliyiz.benimforum.org
ŞeHz4D€..!
Üye
Üye
ŞeHz4D€..!

Erkek Mesaj Sayısı : 847

MesajKonu: Geri: Bir genç kızın feryadı   Bir genç kızın feryadı I_icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 6:37 pm

paylaşım için tşkler...
http://zeytinliyiz.benimforum.org/

Bir genç kızın feryadı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anne kızın mucize kurtuluşu
» 11 yaşındaki kızın cesedi 7 parça halinde bulundu