Türkiye'nin En İyi Paylaşım Sitesine Hoşgeldiniz
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gєℓ∂ιğιηιz ιçιη тєşєккüяℓєя...

AnasayfaGirişAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapanasayfa

EMRE VE SERKAN YENİ SEZONA HAZIR

YazarMesaj
ŞeHz4D€..!
Üye
Üye
ŞeHz4D€..!

Erkek Mesaj Sayısı : 847

EMRE VE SERKAN YENİ SEZONA HAZIR Empty
MesajKonu: EMRE VE SERKAN YENİ SEZONA HAZIR   EMRE VE SERKAN YENİ SEZONA HAZIR I_icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 7:42 pm

Yeni sezon hazırlıklarını Hollanda'da sürdüren Galatasaray'da Serkan Çalık ve Emer Güngör, yeni sezon öncesi tamamen sakatlıklarının geçtiğini ve hazır olduklarını söylediler.
Sabah yapılan antrenmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan futbolculardan Serkan Çalık, sakatlığı nedeniyle yaklaşık bir sezondur futbol oynamadığını belirterek, "Yaklaşık 1 sezondur oynayamadım. Şuan bir sıkıntım yok. Kondisyon eksiğim var. Ameliyattan sonra koltuk değnekleri ile 3 ay yürüdüğüm için kaslarım eridi. Şimdi güç kazanma idmanları yapıyorum. En kısa zamanda bunu kapatır ve oynarım. Sanırım 2 ile 5 hafta arasında hazır olurum. Sezon başında hazır olurum. Ben artık sakatlık olayını kapattım. Arkadaşlarımdan çok destek aldım. Sakatlık benim için artık bitmiştir." dedi.

Bu sezon oluşturulan kadrodaki rekabetin takıma olumlu yansıyacağını ifade eden genç futbolcu, "Takıma Keita da geldi. Bence her takımda rekabet olmalıdır. Rekabet oldukça takım çok güçlenir. Keita uzun boylu bense kısa boyluyum. Ama bu benim için problem değil." diye konuştu.

- EMRE GÜNGÖR: "GEÇEN SENEYİ UNUTTUM" -

Emre Güngör de, geçen yıl talihsiz sakatlık geçirdiğini, artık geçmişi unuttuğunu söyledi. Emre, "Ben de yaşadığım sakatlıkları anlayamadım. Talihsiz bir sezon yaşadım. Üst üste gelince beni geriye attı. Şuanda sıkıntım yok. Geçen seneyi unuttum. O defteri kapattık. Takım olarak kötü bir sezon yaşadık. Bize yakışmadı. Artık önümüze bakmak istiyoruz,. Çok şükür iyiyim." dedi.

Milli Takım'daki 4 stoperinde Galatasaray'da olduğunun hatırlatılması üzerine Emre, şöyle konuştu:

"Çok güzel bir rekabet olacak. Milli takımda tam formayı aldığımda sakatlanmıştım. Hepimiz birbirimizi tanıyoruz. Bu sene takımda bir problem olmayacaktır."

Bir gazetecinin yabancı stopere ihtiyaç var mı ? şeklindeki sorusuna ise genç futbolcu: "Ben onu bilemem. Geçen yıl sakatlıklar yaşandı. Böyle bir şey olacağını bir daha düşünmüyorum." diye cevap verdi.
http://zeytinliyiz.benimforum.org/

EMRE VE SERKAN YENİ SEZONA HAZIR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EMRE AYDININ HAYATI
» GALATASARAY, BELLINZONA MAÇINA HAZIR
» >>> Dikkat..!! Hazır İçecekLer TehLikeLerLe DoLu..!! <<<
» fenerbahceden yeni haberler
» ******'ün yeni görüntüleri