Türkiye'nin En İyi Paylaşım Sitesine Hoşgeldiniz
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gєℓ∂ιğιηιz ιçιη тєşєккüяℓєя...

AnasayfaGirişAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapanasayfa

+16 fıkralar

2 posters
YazarMesaj
BLooDBRoTHeRs
(¯`·._.·[е(v)ðÑ ^^4£V£R]·._.·´¯)
(¯`·._.·[е(v)ðÑ ^^4£V£R]·._.·´¯)
BLooDBRoTHeRs

Erkek Mesaj Sayısı : 730

+16 fıkralar Empty
MesajKonu: +16 fıkralar   +16 fıkralar I_icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 8:45 pm

7 Kişilik Asansör

Temel oğlunun yanına gitmiş.((10 katlı bina tabi))..çıkmış en üste oğlunun yanına..nefes nefes içinde kalmış.. oğlu : la baba la niye asansöre binmedin..temel : la asansör yedi kişilikti 6 kişi bekledim bekledim gelmedi bende merdivenlerden geldimm..

Taksici

Çocuğun biri çok laf sokuyomus..bigün annesi ve çocuk taksi cevirmişler..annesi taksiciye..benim oğlum laf sokar ne derse cevap verme demiş..taksicide kabul etmiş çocuk başlamış..senin annen doktor baban mühendis olsa sen ne iş yapardın demiş..taksiciden ses yok..çocuk taksiciye annen şoför,baban pilot olsa ne iş yapardın demiş..taksiciden yine ses yok..çocuk böle devam etmiş ve taksici en sonunda dayanamayıp sinirlenmiş ve çocuğa..senin annen *rospu,baban *zevenk olsa sen ne iş yapardın demiş..çocukta hemen cevap olarak taksici olurdum demiş

Yüksek Asit

Spermler toplaşmış ve ***zervatif yüzünden nasıl ziyan olduklarını konuşmaya başlamışlar. En olgun olanı söz başlamış.
- Şu *rezervatif denilen plastik şey yüzünden telef oluyoruz. Buna bir çara düşündüm. Birimiz gözcü olacağız ve en önde bekleyeceyiz plastik kokusu gelmezse *rezervatifi takmamış demektir işte o zaman diğerlerine işaret verdkten sonra koşarak yumurtayı arayacağız. Fikir kabul edilmiş.
En hızlı sperm gözcü olmuş lakin hep plastik kokusu bekleyin diye bağırıyormuş süreklibir kaç gün sonra,gözcü sperm yine görev yerine gelmiş ve başlamış beklemeye nihayet koku yok, iyice emin olmak için daha ileriye gitmiş evet yok; arkadaşlarına bağırarak haber vermiş.
- Koşun koku yok.
Bütün spermler koşarak ilerlemeye başlamışlar gözcü sperm bağırmaya başlamış.
- Bu yol yüksek asit oranlı bir yere çıkıyor

Tokalaşmak

Nezaket dersi veren hoca -çok lüks bir restoranda mükemmel bir kız arkadaşla yemek yerken çişinizin gelmesi durumunda ne dersiniz..diye erkek öğrencilere sormaya başlar..Erkek öğrencilerde sırayla cevap verirler..ilk öğrenci direk dürüst bir şekilde -Çişim geldi bi tuvalete gideceğim der..Ögretmen şaşırır -Çok ayıp der ve ikinci ögrenciye yönelir…2. öğrenci bakar ne desem diye, sonra der ki -Benim bi tuvalete gitmem lazım..Öğretmen daha memnun olur ama yeterli gelmemiştir..Sıra 3. öğrenciye geldiğinde öğrenci sırasından kalkar..gözlerini kısar..karizmatik bakışlarla -Bebeğim benim eski bi arkadaşımla tokalaşmam gerekiyor..hemen donerim..Hem yemekten sonra seni de tanıştıracağım..der..

Umarım Beğenmişsinizdir...
ŞeHz4D€..!
Üye
Üye
ŞeHz4D€..!

Erkek Mesaj Sayısı : 847

+16 fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: +16 fıkralar   +16 fıkralar I_icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 9:18 pm

paylaşım için tşkler...
http://zeytinliyiz.benimforum.org/

+16 fıkralar
1 sayfadaki 1 sayfası