Türkiye'nin En İyi Paylaşım Sitesine Hoşgeldiniz
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gєℓ∂ιğιηιz ιçιη тєşєккüяℓєя...

AnasayfaGirişAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapanasayfa

Askerlik Tecili ile İlgili

YazarMesaj
WeGaTa
Moderatör
Moderatör
WeGaTa

Erkek Mesaj Sayısı : 249
İş/Hobiler : Oyun-consol emulatör Ps2
Lakap : ReaLDMG

Askerlik Tecili ile İlgili Empty
MesajKonu: Askerlik Tecili ile İlgili   Askerlik Tecili ile İlgili I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 10:18 am

Yeri busı mı bilmiyorum ama yine de sorayım, ben Haziran 2007 4 yıllık lisans mezunuyum, okuduğum süre içerisinde 3. sınıfta 4 yıllık açıköğretim fakültesine başladım ve halen devam ediyorum, bana açıköğretim bürosundan askerlik tecilimi okuduğum sürece bir sınıfta 2 kere üstüste kalmayacak şekilde belli bir yaşa kadar uzatabileceğim söylendi. Yine aynı şekilde askerlik şubesinde tecil kağıdı alırken öğrencilikten dolayı tecilli olduğum söylendi. Bu sene askerlik şubesine uğradım ve bir iş başvurusu içi,n tecil kağıdı istediğimde bana haziran 2007 mezunu isem en fazla 31 Temmuz 2009 tarihine kadar tecil uzatabileceğim söylendi ve iş başvuru şartı en az 15 Eylül 2009 'a kadar tecilli olmalı. Geçen seneki yanlış yönlendirmeler yüzünden şu anda ne yüksek lisansa başvurdum ne de başka çaba sarfettim.

Sorum şu olacak, ben tecil süremi 31 Temmuz 2009 tarihinden Aralık 2009 tarihine hangi hallerde çekebilirim. Bir nedenden dolayı çürük raporu alma ihtimalim düşükte olsa var ama ben askerliğimi yapmak istiyorum bu zaman iş başvuru şartını sağlamalı...
http://www.konsoloyunlari.net

Askerlik Tecili ile İlgili
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ******'ün Kadınlarla İlgili Bazı Sözleri
» mustafa (****** ile ilgili mutlaka okuyun)
» Boşanma Davası ile ilgili merak ettikleriniz
» ÖKSÜRÜK TIKSIRIK KISACASI ÖKSÜRÜKLE İLGİLİ HERŞEY
» Nafaka ile ilgili sıkça sorulan sorular ve cevapları