Türkiye'nin En İyi Paylaşım Sitesine Hoşgeldiniz
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gєℓ∂ιğιηιz ιçιη тєşєккüяℓєя...

AnasayfaGirişAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapanasayfa

Belediye kabusu 1-1

YazarMesaj
ŞeHz4D€..!
Üye
Üye
ŞeHz4D€..!

Erkek Mesaj Sayısı : 847

Belediye kabusu 1-1 Empty
MesajKonu: Belediye kabusu 1-1   Belediye kabusu 1-1 I_icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 3:05 pm

Kartal, geçen sezon iki maçta da yenemediği Belediye´yi yine deviremedi, Olimpiyat Stadı´nda 2 puan bıraktı.
Bu maça özel olarak, formatın dışına çıkıp; analizi Ertuğrul Sağlam’dan yazalım dedik!.. Hocanın anlayışına sığınarak, bir maçlığına yerimizi devrediyoruz..
Tesadüf!.. Geçtiğimiz sezon da yine bu stadda ama, daha soğuk bir havada oynamıştık. Bobo, gereksiz yere atılınca, endişelenmiştik. Maalesef haksız çıkmadım. Oyuna müdahale etmekte geç kaldım. Hiç şans tanımadığım Mehmet Sedef’i 82’de oyuna almaya kalktım, hem de, kurtarıcı olarak. Tam bu sırada Necati’nin golü gelince, karar değiştirip, Batuhan’ı sahaya sürdüm, yetmedi. Bir ilginç olay da, Olimpiyat dönüşü tıpkı geçen yıl olduğu gibi Hacettepe ile oynayacağız. O zaman adı Oftaş idi. Bu iki maçta şampiyonluğu ellerimiz ile teslim etmiştik. Stadı görünce, ‘Keşke anlaşıp, İnönü’de oynayabilseydik’ diye hayıflandım.

Holosko nefes oldu
Bu düşünce içinde Ümraniye’den buraya gelene kadar kafam karışmadı desem yalan olur. Birde yoğun trafik eklenince içim tuhaf oldu. Ama dersimi acı da olsa almıştım. Kharkiv maçı öncesi kadroda yine değişime gittim. Ama tek önlibero ve çift forvetli sistemi aynen korudum. Soyunma odasında, “Golü ne kadar erken atarsak, o kadar kolay olur..” demiştim. Nitekim, daha 4’ncü dakika içinde bu gerçekleşti. Ekrem’in pasında Holosko’nun şut-orta karışımı vuruşu ağlara gittiğinde, rahatlamıştık: 0-1. Sanırım biraz abarttık ki, kalemizde pozisyon da verdik. Ama yine de, 28’de Serdar’ın ortasında Nobre kafayı vurduğunda kaleci mükemmel çıkarmasa fark artacaktı. 38’de ise Adriano’nun pozisyonunda, Sivok çok iyi zamanlamayla gole engel oldu.

İkinci yarıda 57’de İbrahim Akın’ın serbest atışından gelen topta savunmamız seyredince, Adriano golü attı: 1-1. Hemen akabinde Nobre’nin attığı bariz goldü. Yan hakem bile ortaya koştu. Bulunduğum yerden iptal nedenini anlayamadım!.. Holosko, Gökhan ve Nobre ile net golleri kaçırdık. 83’de Delgado’nun bariz golü, bu kez Nobre faul yaptı gerekçesi ile iptal edildi. Üst direğimizden dönen Serhat’ın kafa şutuna rağmen, maçı çok farklı kazanacağımız pozisyonlar oldu.
Hava ve saha koşullarının yanısıra UEFA rövanşı yüzünden, hiç hesapta olmayan iki puan bıraktık. En büyük pay ise; iki golümüzü ‘es’ geçen hakemindi.
Orhan Yıldırım

Stat: ****** Olimpiyat
Hakemler: Bülent Yıldırım, Baki Tuncay Akkın, Selçuk Kaya
İstanbul Büyükşehir Belediyesi: Mehmet Ali xx (Dk. 62 Behram xx), Kus xx, Barbosa xx, Mahmut xx, Ekrem xx, Kerim x (Dk. 70 Erman x), Tjikuzu xx, Zeki x, Efe xx, İbrahim Akın xx, Adriano xx (Dk. 84 Serhat ?)
Beşiktaş: Rüştü xx, Serdar Kurtuluş xx, Sivok xx (Dk. 44 Gökhan Zan x), Zapotocny xx, İbrahim Üzülmez xx, Ekrem x (Dk. 74 Bobo x), Cisse xx, Delgado x, Tello xx (Dk. 46 Uğur x), Holosko xx, Nobre xx
Goller: Dk. 4 Holosko (Beşiktaş), Dk. 57 Adriano (İstanbul Büyükşehir Belediyesi)
Sarı Kartlar: Dk. 29 Zeki, Dk. 84 Erman (İstanbul Büyükşehir Belediyesi), Dk. 56 Serdar Kurtuluş, Dk. 59 Rüştü, Dk. 82 Nobre (Beşiktaş)

Yine yabancı!
Bu sezon Kartal’ı yabancıları uçuruyor. Ligde rakip fileleri 9 kez havalandıran Beşiktaş’ın dün geceki maçta golünü Filip Holosko kaydetti. Holosko bu sezonki ikinci golünü atarken, Delgado’nun 2, Bobo’nun 3, Nobre’nin de 1 golü bulunuyor. Gol sevinci yaşayan tek yerli isim ise Serdar Özkan...

Bobo yine atamadı
Gaziantepspor filelerini havalandırıp Beşiktaş formasıyla 49. golünü kaydeden Bobo, Büyükşehir Belediye karşısında 50. golünü atmak amacındaydı. Nobre ile Holosko’yu ilk 11’de görevlendiren teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Bobo’yu ikinci yarıda görevlendirdi. Pozisyon bulamayan Bobo, 50. golünü Metalist karşısında arayacak.

Akın hasret giderdi
Geçen sezon devre arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne transfer olan eski Beşiktaşlı İbrahim Akın, karşılaşma öncesinde eski takım arkadaşlarıyla hasret giderdi. Isınma hareketleri sırasında İbrahim Toraman ile koyu bir sohbet içerisine giren Akın, eski kaptanı ve adaşı İbrahim Üzülmez’le de görüştü.
http://zeytinliyiz.benimforum.org/

Belediye kabusu 1-1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Belediye kararı vicdanlara aykırı