Türkiye'nin En İyi Paylaşım Sitesine Hoşgeldiniz
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gєℓ∂ιğιηιz ιçιη тєşєккüяℓєя...

AnasayfaGirişAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapanasayfa

'Final Four oynarız'

YazarMesaj
ŞeHz4D€..!
Üye
Üye
ŞeHz4D€..!

Erkek Mesaj Sayısı : 847

'Final Four oynarız' Empty
MesajKonu: 'Final Four oynarız'   'Final Four oynarız' I_icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 3:20 pm

Fenerbahçe´nin yıldızı Mirsad Türkcan, geçen yıldan daha güçlü olduklarını söyledi.
Euroleague’e konuştu
Sarı-Lacivertli ekibin tecrübeli basketbolcusu Mirsad Türkcan, Euroleague’in resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, her zamankinden daha güçlü olarak sezona başlayacaklarını söyledi. Gordan Giricek gibi bir NBA yıldızını kadrolarına kattıklarını hatırlatan Mirsad, “Geçen yıl takımın önemli gücü Willie Solomon, NBA’e gitti ama onun yerini doldurduk. Air Avellino’dan Green ve Smith’i aldık. Aynı zamanda Gordan Giricek gibi NBA’de başarılı olan bir oyuncuyu kadromuza kattık. Bizim için büyük bir güç olacak” dedi.

Ömer’e çok üzüldü
Hazırlık döneminde takımın başında bulunmayan coach Bogdan Tanjeviç’le konuştuğunu ve geçen yıldan daha güçlü bir takım olduklarını söylediğini ifade eden Mirsad, “Bence dörtlü finale ulaşacak kalitede bir kadromuz var. Bunu başarabileceğimize inanıyorum. Ömer Aşık’ın sakatlığına çok üzüldüm. Bu yıl ondan patlama bekliyordum ama uzun bir süre aramızda olamayacak. Ömer, son 10 yılda gördüğüm en iyi pivot. Genç oyunculara yardımcı olmaya devam edeceğiz. İyi bir takım ruhu oluşturup, başarıya ulaşacağız” diye konuştu.
http://zeytinliyiz.benimforum.org/

'Final Four oynarız'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kupada Yarı Final Eşleşmeleri Belli Oldu
» "Final oynamak istiyoruz"