Türkiye'nin En İyi Paylaşım Sitesine Hoşgeldiniz
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gєℓ∂ιğιηιz ιçιη тєşєккüяℓєя...

AnasayfaGirişAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapanasayfa

ARAGONES: ZORLUKLARI GÖĞÜSLEYEBİLECEĞİME İNANIYORUM

YazarMesaj
wacketsan
ѕιтє ѕαнιвι z4т3η
ѕιтє ѕαнιвι z4т3η
wacketsan

Erkek Mesaj Sayısı : 1369

ARAGONES: ZORLUKLARI GÖĞÜSLEYEBİLECEĞİME İNANIYORUM Empty
MesajKonu: ARAGONES: ZORLUKLARI GÖĞÜSLEYEBİLECEĞİME İNANIYORUM   ARAGONES: ZORLUKLARI GÖĞÜSLEYEBİLECEĞİME İNANIYORUM I_icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 7:43 pm

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, Dinamo Kiev Karşısında Aldıkları 0 -0'lık Sonuçtan Memnun Olmadığını Belirterek, 'Tüm Zorlukları Göğüsleyebileceğime İnanıyorum' Dedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, Dinamo Kiev karşısında aldıkları 0-0'lık sonuçtan memnun olmadığını belirterek, ''Tüm zorlukları göğüsleyebileceğime inanıyorum'' dedi.

Maçtan sonra basın toplantısında soruları yanıtlayan İspanyol çalıştırıcı, ''Bu sonuç size olan baskıyı azalttı mı?'' sorusuna verdiği yanıtta, şunları söyledi:

''Sonuç konusunda evet memnun değilim. Kazanmayı hakeden taraf olarak göze çarptık. Herkes bunu gördü. Ben futbolda uzun yıllardır çalışıyorum. Defalarca bu tip durumlardan geçtim. Ülkemde üzerimdeki baskıyı da herkes biliyordu. Bu tip durumlardan her biçimde kurtulabileceğimi ve bu durumu daha iyiye taşıyacağıma, tüm zorlukları göğüsleyebileceğime inanıyorum.''

Dinamo Kiev karşısında özellikle ikinci yarıdaki oyundan memnun kaldığını ifade eden Aragones, ''Hiç pozisyon vermeden bir devre geçirdik ve sayısız gol pozisyonu bulduk'' dedi.

Aragones, bir soruya verdiği yanıtta da sahada korkan takımın Dinamo Kiev olduğunu dile getirdi.

''Fenerbahçe'nin ilk yarıdaki korkak denebilecek taktiği, Aragones'in Dinamo Kiev'e karşı daha önce başarılı sonuç alamamasından mı kaynaklandı?'' sorusuna verdiği yanıtta Aragones, ''Bu konuyla ilgili kesinlikle böyle bir yorum gereksizdir. Uzun zaman önce oynanmış bir maçtır. İlk 15 dakika çok etkili presle golü aramak için sahaya çıktık. Kesinlikle korku yoktu. Korkan bir takım arayacaksak, korkan takım Dinamo Kiev'di'' diye konuştu.
http://zeytinliyiz.benimforum.org

ARAGONES: ZORLUKLARI GÖĞÜSLEYEBİLECEĞİME İNANIYORUM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kovulma noktasındaki Aragones,Güiza'yı bitirdi
» FENERBAHÇE TEKNİK DİREKTÖRÜ ARAGONES: 'İKİNCİ YARIDAN MEMNUNUM'