Türkiye'nin En İyi Paylaşım Sitesine Hoşgeldiniz
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gєℓ∂ιğιηιz ιçιη тєşєккüяℓєя...

AnasayfaGirişAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapanasayfa

ROBERTO CARLOS: 'BU TAKIMA BİRAZ DAHA SABIR LAZIM'

YazarMesaj
wacketsan
ѕιтє ѕαнιвι z4т3η
ѕιтє ѕαнιвι z4т3η
wacketsan

Erkek Mesaj Sayısı : 1369

ROBERTO CARLOS: 'BU TAKIMA BİRAZ DAHA SABIR LAZIM' Empty
MesajKonu: ROBERTO CARLOS: 'BU TAKIMA BİRAZ DAHA SABIR LAZIM'   ROBERTO CARLOS: 'BU TAKIMA BİRAZ DAHA SABIR LAZIM' I_icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 7:36 pm

Haber: Roberto Carlos: 'Bu Takıma Biraz Daha Sabır Lazım'

Fenerbahçeli Futbolcu Roberto Carlos, Dinamo Kiev Karşılaşması Sonrası Yaptığı Açıklamada 'Bu Takıma Biraz Daha Sabır Lazım' Dedi.

Fenerbahçeli futbolcu Roberto Carlos, Dinamo Kiev karşılaşması sonrası yaptığı açıklamada ''bu takıma biraz daha sabır lazım'' dedi.

Şampiyonlar Ligi G Grubunda bu akşam Dinamo Kiev ile 0-0 berabere kaldıkları karşılaşma sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Roberto Carlos, ''Bu akşam özellikle ikinci yarı oynadığımız oyunu beğendim. Tabii ki sakatlıklardan dolayı eksik oyuncularımız var. Zamanla gerçek gücümüzü bulacağız. Ben herkesten bu takıma sabır göstermesini istiyorum. Tek söyleyeceğim şey sabır''

Bu arada stada gelen Fenerbahçeli taraftarlar takımlarının oynadığı futboldan memnun olmadıklarını söylediler. Karşılaşma sonrası CİHAN mikrofonlarına konuşan sarı-lacivertli taraftarlar teknik direktör Aragones ve bazı futbolculara tepkilerini dile getirdiler.
http://zeytinliyiz.benimforum.org

ROBERTO CARLOS: 'BU TAKIMA BİRAZ DAHA SABIR LAZIM'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Herşeyde lazım olan dualar