Türkiye'nin En İyi Paylaşım Sitesine Hoşgeldiniz
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gєℓ∂ιğιηιz ιçιη тєşєккüяℓєя...

AnasayfaGirişAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapanasayfa

komik fıkralar

4 posters
YazarMesaj
yüxexes
S.Moderator
S.Moderator
yüxexes

Erkek Mesaj Sayısı : 463

komik fıkralar Empty
MesajKonu: komik fıkralar   komik fıkralar I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 3:36 pm

tembellik yasaları
Madde 1 : İnsanlar yorgun doğar dinlenmek için yaşar.Madde 2 : Çalışmak yorar. Madde 3 : Gündüz dinlen ki gece rahat edesin.Madde 4 : Yatağını kendini sevdiğin gibi sev, içinden çıkamayacağın gibi yap.Madde 5 : Yarın yapabileceğin işi bugün yapma.Madde 6 : Bugünün işini yarına bırakma, erteleyebileceğin kadar ertele.Madde 7 : Dinlenen birini görünce otur ona yardım et.Madde 8 : Oturmak mümkünse ayakta durma, yatmak mümkünse oturma.Madde 9 : Tembellikten kimse ölmemişMadde 10 : Çalışma isteği duyunca biryere otur isteğin geçmesini bekle
BOZUK PARA
Bir adam birgün parasini bozdurmaya gitmis.Bir bakkala girmis. Abi su parayi bozarmisin?Adamda demisiki:_Hayir...Ad am nedenini sormus bakkalcida söyle yanit vermis:_Bu parayi bozamam çünkü tamir parasini benden istersin
MERYEM ANA
Bir gün Temel askere gitmiş.Askerde uçma dersi veriliyormuş.Komutanı Temele uçaktan atladığında ilk olarak birinci, ikinci olarak ikinci ipi çek o zamanda paraşüt açılmassa Meryemanaya dua et demiş.Temel Komutanıyla beraber atlamış.Komutanının paraşütü hemen açılmış ama Temel birinci ipi çekmiş paraşüt açılmamış,ikinci ipi çekmiş yine açılmamış daha sonra Temel Komutanına ' Komutanım o karinin adı neydi' demiş.
AZRAİL
kadının biri çok yaşlıymış çokta çirkinmiş kadın ölecekmiş azrail gelmiş kadın demişki;
-hadi benim canımı al
azrail;
-hayır sen 50 yıl daha yaşayacaksın demiş
kadın buna çok sevinmiş ve estedik ameleyatı yaptırmış ve 50 yaş gençleşmiş ertesi gün arabada giderken kadın ölmüş kadın azraile demişki;
-hani ben 50 yıl daha yaşıyacaktım
azrail;
- ha sen o kadınmıydın bende seni başka bi kadın sanmıştım demiş
CAMİ HOCASI
Camii hocası hanımlara vaaz veriyormuş. Kadınlardan biri sormuş -Hocam bir muhendisle beraber olursam onun cezası ne kadar hoca - 3 sene demiş

- avukatla olursam?

- 5 sene

- doktorla olursam?

- 4 sene

- peki hocam hocayla olursam?

Hoca :
- seni gidi seniii .. sen cennete gitmek istiyorsun galiba...
ekran koruyucusu
bir gün microscof ölmüs.günahları ve sevapları eşitmiş.oradaki görevliler buna nereye istersen oraya git.bu cehenneme bakmıs deniz var.kumsal var. kızlar var. cennnete bakmıs herkes öyle bakıyormus.oradakilerine demiski ben cehenneme gidecem.içeri girmiski her taraf atesler içinde.geri çıkmıs oradakilerine demiski ben ilk baktığımda deniz,kumsal ve kızlar vardı demis.oradaki görevlilerde demiski;EKRAN KORUCU oğlum
Öleceği Varsa Ölür
Seksenlik dedde doktordadır ve doktora yakında evleneceğini söyler.
Peki gelin hanım kaç yaşında? diye sorar doktor.
Otuz falan der dede.
Ama bu sakıncalı bir durum der doktor.
Bunun üzerine dede: Ne yapalım doktor bey öleceği varsa ölür haspa.
ingiliz fransız türk
birgun ingiliz fransız türk uçaga binerler belli bir muddet sonra ingiliz bir sigara yakar ve bir fırt çeker aşagıya atar ingilizle bizim türk hemen sorar niye bir fırt çekip camdan aşagıya attın derler ingiliz:
Aman beee bizde bundan çok var
yine belli bir muddet daha sonra fransız çantasından parfümü sıkıp camdan aşagıya fırlatır hemen ingilizle bizim türk fransıza sorar ee niye bir kere sıkıp aşagı attın derlerr fransızz:
niye atmıyım bizde bundan çokk varr der
sıra gelir bizim türke bakacakki atacak bişiy yok camdan aşagı bir yolcuyu atar :=)) hemen sorarlar ingilizle fransız niye adamı camdan aşşagı attın be adam sen delimisin derler bizim türk:
aman be taktıgınız şeye bak bizim memlekette bundan daha çok varrrr der.
temel ile papağanı
bir gün temel papağanıyla maça gitmiş.o sırada bir şişko sahaya çıkmış.temel bağırıyormuş:''şişko çıktı sahaya şişko çıktı sahaya''diye bağırmış.papağan bunu ezberlemiş.kaleci topu sıyırmış temel yine''sıyırdı geçti gitti sıyırdı geçti gitti''demiş.papağan bunu da ezberlemiş.maç bitmiş eve geliyoalarmış.denize uçak düşmüş temel yine bağırmaya başlamış''benzini bitti düşttü benzini bitti düştü''diye papağan bunuda ezberlemiş.eve gelmişler.temelin karısıda şişkoymuş.papağan başlamış''şişko çıktı sahaya şişko çıktı sahaya''diye.kadın terliği fırlatmış papağana.papağan''sıyırdı geçti gitti sıyırdı geçti gitti''demiş.kadın sinirinden bayılmış.yine papağan demiş ki''benzini bitti düştü benzini bitti düştü'

mezarcıtemel
bir gün temelin annesi ölmüş vasiyeti şöylemiş oğlum ben ölücem ben ölürsem bana mezartaşı yaptır temelin ama parası yokmuş aklına fikir gelmiş başka bir yerden mezar taşı çalmış kendi annesinin mezara dikmiş DURSUN görmüş demişki ula temal sen nağım tında temel boşver dursun zaten annemin okuması yazmasıyoktu

karne
Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:
-"Getir bakayım şu karneyi!"
-"Al baba..."
Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"
-"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum..."

kafana göre
adamın biri birgün telefon satıcısının bankosunun arka tarafında oturuyormüş müşteri gelip telefon almak için satıcıyla pazarlık ediyormüş ' satıcıda müşteriye telefonu sattiktan sonra satıcı bankonun arkasındaki arkadaştan hasan bey oradan arka raftan bir poşet verirmisin demiş hasan da dostum nasıl bir poşet istiyorsun dediginde satıcı farketmez kafana göre ver demiş hasan poşetleri kafasına takıp çikarmaya başlamiş 1 poşet 2 poşet 3 poşet derken satıcı ne yapiyorsun dedıgınde hasan sen bana demedinmiki kafana göre poşet ver sabret bende bakıyorum kafama olan poşeti bulup verecegım der

geri getir
Temel ,ingiliz ve fransız bir adaya düşmüşler. uzun bir süre bu adada kaldıktan sonra adada bulunan bir cin bunlara acıyarak yanlarına gelmiş ve kendilerinden birer dilek istemelerini istemiş, ingiliz "ben ülkeme gitmek istiyorum demiş. " cin isteğini yerine getirmiş ve ingilizi ülkesine göndermiş. fransız da aynı dileği istemiş ve o da ülkesine gitmiş. Son olarak temelden isteğini soran cinden temel şu dileği dilemiş
Ben burda yalnız kaldım. canım sıkıldı onları geri getir

deniz neden taşmazmış
öğretmen sınıfta şu soruyu sordu:-nehirler,çaylar,kar ve yağmur suları hep denize dökülüyor.Nasıl oluyor da deniz taşmıyor?Öğrencilerden biri saf saf yanıt verdi:-Suyun fazlasını balıklar içer de,onun için öğretmenim

Very Happy Very Happy
Desertion
Admin
Admin
Desertion

Erkek Mesaj Sayısı : 1407

komik fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 3:45 pm

paylasım için saol fıkralar guzel böle dewam et
http://zeytinliyiz.benimforum.org/
wacketsan
ѕιтє ѕαнιвι z4т3η
ѕιтє ѕαнιвι z4т3η
wacketsan

Erkek Mesaj Sayısı : 1369

komik fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 5:03 pm

saol kardes Very Happy
http://zeytinliyiz.benimforum.org
S.S.S
Üye
Üye
S.S.S

Kadın Mesaj Sayısı : 15

komik fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar I_icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 8:28 pm

paylaşım için saol.... bounce

komik fıkralar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik Fıkralar ™
» komik Fıkralar-Gülmekten Lifleriniz Kopucak :D
» komik :D
» bir iki komik ss
» KOMİK RESİMLER 5