Türkiye'nin En İyi Paylaşım Sitesine Hoşgeldiniz
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gєℓ∂ιğιηιz ιçιη тєşєккüяℓєя...

AnasayfaGirişAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapanasayfa

komik Fıkralar-Gülmekten Lifleriniz Kopucak :D

2 posters
YazarMesaj
wacketsan
ѕιтє ѕαнιвι z4т3η
ѕιтє ѕαнιвι z4т3η
wacketsan

Erkek Mesaj Sayısı : 1369

komik Fıkralar-Gülmekten Lifleriniz Kopucak :D Empty
MesajKonu: komik Fıkralar-Gülmekten Lifleriniz Kopucak :D   komik Fıkralar-Gülmekten Lifleriniz Kopucak :D I_icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 4:42 pm

TAVAYA YAPIŞTIM

Bir gün bir bilim adami yilbasi nedeniyle hastaneleri gezip akillanan delileri salmaya karar vermis. Bir sürü hastaneyi gezmis fakat hic akillandigina kanaat getirilen deliye rastlamamis.

En sonunda bir hastaneye gitmis birde bakmis ki bütün deliler zipliyor hemen onlarla ilgilenen doktorlara sormus:
-"Bunlar neden böyle zipliyorlar?"
-"Bunlar kendilerini misir patlagi zannediyorlar." demis

Birde bakmislar ki bir tanesi ziplamadan yatagin üzerinde sabit bir sekilde duruyormus. Hemen ona yaklasarak sormus.
-"Sen neden ziplamiyorsun?"
-"Ben tavaya yapistim..."

FOTO

Kaza yerinin etrafını önce polis kordonu sonra da büyük bir meraklı kalabalığı çevirmişti.. Gazetesine,iyi bir kaza fotoğrafı yetiştirmek isteyen uyanık foto muhabiri çemberleri aşamayınca

"Yol verin.. Yol verin.. Ben kaza kurbanının oğluyum" diye bağırmağa başladı. Kenara çekilip yol verdiler.. Foto muhabiri yaklaştı.

Arabanın önünde bir eşek yatıyordu. :-))))

GELİYOM

Çocuk okula gelir, tabii bizimki ilkokul talebesi, ama her tarafi yara bere icinde, hoca sorar

-oğlum ne oldu sana?,

-Babam dövmiştir.

Hoca sorar:

-Niye oğlum?

-Valla bilmiyom hocam aksam evde yatiyik biraz sonra babamin sesini duyuyom, Ali uyudun mi Ali'den ses cikmiy Veli uyudun mi, e Veli'den de ses cikmiy Memed uyudin mi Memed'den de ses cikmiy Şehmus uyudin mi diy, ben de yok buba uyumadim diyrem oda geliy beni döviy.

Bunun uzerine hoca, bak Sehmus bu gibi durumlarda uyumasan da ses etmemek lazimdir der. Sehmus kafa sallar eve gider, ertesi gun okulda Sehmus daha fena dovulmus olarak gelir. Bunu goren hoca merakla gider yanina ;

-Sehmus ne oldi kim yapti,der. Sehmus:

-Bubam yapmistir.

-Niye Sehmus ne oldi? Sehmus anlatir:

-Hocam aksam evde yatiyik biraz sonra yine babam in sesini duyuyom, Ali uyudun mi Ali' den ses cikmiy Veli uyudun mi e Veli'den de ses cikmiy Memed uyudin mi Memed'den de ses cikmiy Seyhmus uyudin mi diy, ben de uyumadim ama hic ses itmedim

Bunun uzerine anam ile bubam bir giprasmaya basladiler anlamadim ne oliy biraz sonra anam dedi ki, la ihsan ben geliyom, bubam da haticem ben de geliyom dedi ben de ula nereye gidiyonuz ben de Geliyom dedim...

WC

olm çişim geldi
-git işe kardeşim bana ne
-tuvalet nerdeydi
-aloo...sen çok içtin yine lan, ormandayız, ne tuvaleti...
-erkekler tuvaleti !

VERDİM AMA...

Bizim Temel, bir tv kanalinda yarismaya katilir.
Kazandigi parayi eksik verirler.
Temel sebebini sorar.
E, oyle vergi kesiyoruz" cevabini alir.
Bunun uzerine Temel, avukata basvurur. Avakut ona Televizyonu mahkemeye ver der.
Aradan zaman gecer avukat yolda Temeli gorur, ona sorar.
Ula televizyonu mahkemeye verdin mi ?
Temel cevaplar.
Verdim ama ertesi cün keri ketirdim oni...
Insan yine de televizyonsuz yapamayi! sonradan geri aldımm onu

SÜNNETÇİ

ünlü bir sünnetçi artık emekli olma vaktinin geldiğine karar vermiştir.o zamana kadar kestiği tüm parçaları anı olsun diye biriktiren sünnetçi bunları özel bir şekilde saklamaya karar verir. bir dericiye gider ve parçaları ustabaşına uzatarak:
-bunları bir ömür biriktirdim.şimdi ben tatile gidiyorum,döndüğümde bunlardan benim için özel bir eşya yapmanızı istiyorum;der.tatil dönüşü dericiye giden sünnetçi ustabaşının verdiği parçalardan bir cüzdan yaptığını görünce hiddetle:
-bunca yıldır biriktirdiğim onca malzemeden bunu mu yaptınız? diye çıkışır.
ustabaşı gayet sakin bir şekilde:
-böyle küçük göründüğüne bakıp aldanmayın;biraz okşayınca cüzdan bavul oluyor!
http://zeytinliyiz.benimforum.org
Desertion
Admin
Admin
Desertion

Erkek Mesaj Sayısı : 1407

komik Fıkralar-Gülmekten Lifleriniz Kopucak :D Empty
MesajKonu: Geri: komik Fıkralar-Gülmekten Lifleriniz Kopucak :D   komik Fıkralar-Gülmekten Lifleriniz Kopucak :D I_icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 4:58 pm

ellerine saglık cok guzel olmus hele de foto Very Happy
http://zeytinliyiz.benimforum.org/

komik Fıkralar-Gülmekten Lifleriniz Kopucak :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik fıkralar
» Komik Fıkralar ™
» ÖZELLİKLE OKUMANIZI TAVSİYE EDREİM GÜLMEKTEN ÖLCEKSİNİZ!!!
» komik :D
» bir iki komik ss