Türkiye'nin En İyi Paylaşım Sitesine Hoşgeldiniz
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Forumdan yararlanmak için üye olunuz!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gєℓ∂ιğιηιz ιçιη тєşєккüяℓєя...

AnasayfaGirişAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapanasayfa

ÖZELLİKLE OKUMANIZI TAVSİYE EDREİM GÜLMEKTEN ÖLCEKSİNİZ!!!

4 posters
YazarMesaj
Blood_Hawk
Üye
Üye
Blood_Hawk

Erkek Mesaj Sayısı : 721
Lakap : haykopat

ÖZELLİKLE OKUMANIZI TAVSİYE EDREİM GÜLMEKTEN ÖLCEKSİNİZ!!! Empty
MesajKonu: ÖZELLİKLE OKUMANIZI TAVSİYE EDREİM GÜLMEKTEN ÖLCEKSİNİZ!!!   ÖZELLİKLE OKUMANIZI TAVSİYE EDREİM GÜLMEKTEN ÖLCEKSİNİZ!!! I_icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 6:31 pm

Kadın İçin

Kayserili Pire Memet, istasyonda çok sıkışınca, gözü hiçbir şeyi görmez olup kadınlar tuvaletine doğrulmuş. Bir hemşehrisi önüne geçmiş: - Ne yapıyorsun, burası kadınlar için... Şeyini eline almış olan Pire Memet: - "Bu da kadınlar için!" deyip içeri dalmış.

Gazete

Başhekim, akıl hastanesinin bahçesinde dolaşıyordu, bir ara baktı, bir kalabalık gözüne çarpmıştı. Hemen oraya seğirtti. Deliler bir halka oluşturmuş, ortada dönüp konuşan birini dinliyorlardı :
- Papendreu seçimleri kaybetti. Hastaneye kaldırıldı... Bulgar zulmü devam ediyor. Zorla yollanan soydaşlarımızın sayısı seksen bine ulaştı... Federasyon kupasını Beşiktaş kazandı...
Başhekim bu işten hoşlanmış :
- Ne yapıyorlar bunlar böyle? diye sormuş.
- Efendim, demişler. Ortadaki deli kendinin gazete olduğunu sanıyor, haberleri bildiriyor. Başhekim daha da hoşlanmış. Dolaşmasını sürdürmüş. Az ileride birde ne görsün! Sekiz, on deli iplerle sımsıkı birbirlerine bağlanıp bir köşeye atılmamış mı!
- Onlar mı, okunup da iadeye gidecek eski gazeteler efendim...

Temel

BİR GÜN AKIL HASTAHANESİNDE TEMEL İLE DURSUN HAVUZ BAŞINDA GÜNEŞLENİRKEN DURSUN ANİDEN HAVUZA DÜŞER. TABİİ BİZİM DURSUN YUZME BİLMİYOR HEMEN İMDADINA TEMEL YETİŞİR VE DURSUNU ÇIKARIR. BUNU GÖREN EDOKTORLAR TEMELİN AKKILLANDIGINA KARAR VERİR VE TEMELİ ODAYA ÇAGIRIRLAR:
TEMEL SANA HEM İYİ HEM KÖTÜ HABERİMİZ VAR DERLEER. DÜN HAVUZDA DURSUNU KURTARDIGINI GÖRDÜK VE SENİNİN AKILLANDIGINI ANLADIK.ARTIK EVİNE DÖNEBİLİRSİN.BİRDE KÖTÜ HABER DURSUNU KURTARDIN AMA DURSUNU ARKA BAHÇEDE ASILI BULDUK.TEMEL HEMEN CEVAP VERİR.:BİLİYORUM UŞAM BEN ONU KURUSUN DİYE ASTIM

Deli Adam

Delinin biri mektup yazıyormuş.Bunu görenler
- Kime yazıyorsun
Oda cevap verir:
- Kendime.
- Açta okuyalım.
- Olmaz daha göndermedim.

Mektup

Delinin biri hastane bahçesinin bir köşesinde oturmuş elinde bir mektup saatlerce mektuba bakıyormuş. Bunu farkeden başka deli yanına yaklaşarak:
- "Merhaba kardeş uzaktan seni seyrediyorum saatlerce mektup okuyorsun kimden?"
- "Eski bir arkadaşımdan kendisini çok severdim."
Mektubu merak eden öbür deli yan taraftan bir göz atar:
- "Ama bu mektup boş hiç birşey yok.?"
Metubu okuyan deli:
- "Arkadaşımla üç senedir küsüm."
ŞeHz4D€..!
Üye
Üye
ŞeHz4D€..!

Erkek Mesaj Sayısı : 847

MesajKonu: Geri: ÖZELLİKLE OKUMANIZI TAVSİYE EDREİM GÜLMEKTEN ÖLCEKSİNİZ!!!   ÖZELLİKLE OKUMANIZI TAVSİYE EDREİM GÜLMEKTEN ÖLCEKSİNİZ!!! I_icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 3:48 pm

paylaşım için saol...
http://zeytinliyiz.benimforum.org/
Desertion
Admin
Admin
Desertion

Erkek Mesaj Sayısı : 1407

MesajKonu: Geri: ÖZELLİKLE OKUMANIZI TAVSİYE EDREİM GÜLMEKTEN ÖLCEKSİNİZ!!!   ÖZELLİKLE OKUMANIZI TAVSİYE EDREİM GÜLMEKTEN ÖLCEKSİNİZ!!! I_icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 5:19 pm

paylasım için saol Very Happy
http://zeytinliyiz.benimforum.org/
devil
Co-Admin
Co-Admin
devil

MesajKonu: Geri: ÖZELLİKLE OKUMANIZI TAVSİYE EDREİM GÜLMEKTEN ÖLCEKSİNİZ!!!   ÖZELLİKLE OKUMANIZI TAVSİYE EDREİM GÜLMEKTEN ÖLCEKSİNİZ!!! I_icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 12:04 pm

paylaşım için saol

ÖZELLİKLE OKUMANIZI TAVSİYE EDREİM GÜLMEKTEN ÖLCEKSİNİZ!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik Fıkralar-Gülmekten Lifleriniz Kopucak :D